rezerwuj bilet

Oficjalne otwarcie Centrum Edukacji Entomologicznej

images/biblioteka/18/otwarcie_cee.jpg

W sobotę 27 lutego ponad 100 osób wzięło udział w uroczystym otwarciu nowego ośrodka sportowego przy ulicy Wschodniej w Kielcach. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji.


Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji.
Po uroczystym przecięciu wstęgi przez właścicieli ośrodka sportowego Pana Ryszarda Grzyba i Andrzeja Grzyba, swoje mistrzowskie umiejętności
zaprezentowali obecny mistrz Polski w badmintonie, oraz reprezentant Polski w tej dyscyplinie zawodnicy Yonexu - Mateusz Dubowski i Krzysztof Jakowczuk .
Na nowym wspaniałym krytym boisku do piłki nożnej odbyły się też ciekawe mecze pokazowe z udziałem zawodników Korony Kielce, PGE ViVe Kielce
oraz najmłodszych zawodników Fabryki Futbolu. W meczach uczestniczyli Michał Jurecki, Dean Bombac, Mateusz Jachlewski, Bartek Bis, Mariusz Jurkiewicz,
Koronę Kielce reprezentowali - Mikołaj Pełka, Norbert Sobura, Jakub Karyś, Jakub Rybus, Marcin Dziubek, Karol Turek, Paweł Tomczyk i Daniel Szelągowski.
Lecz największą frajdę z udziału w meczach mieli najmłodsi piłkarze z Fabryki Futbolu, dla nich gra w jednej drużynie z profesjonalnymi sportowcami była wielkim przeżyciem.
Na gości czekła również ciekawa entomologiczna niespodzianka :), a mianowicie na terenie obiektu sportowego ma swoją siedzibę Centrum Edukacji Entomologicznej
prowadzone przez Fundację Naukową Twórcze Myślenie. Goście mogli zobaczyć jak wyglądają najciekawsze, największe, najdziwniejsze owady i pajęczaki zamieszkujące naszą ukochaną planetę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i gospodarzom za stworzenie tak ciekawego eventu sportowego.
Jednocześnie zapraszamy do ośrodka sportowego wszystkich , którzy interesują się badmintonem , tenisem ziemnym, piłką nożną. Zapraszamy również dzieci i młodzież do naszego Ośrodka Edukacji Entomologicznej. Więcej informacji na naszych stronach internetowych :
www.owady.info, www.teniskielce.com, www.badmintonwschodnia.pl, www.planetaziemia.com